KONST / Litografier / Färglitografi 13789070
nr 1378 9070
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 252/300, daterad mm: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:50:06
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas